Fotbalisti

1.FC TATOBITY

aktuální informace, rozlosování, výsledky a tabulky naleznete na stránkách FAČRFotbalisti

Zhodnocení sezony 2011/2012

1.FC Tatobity dokončil okresní fotbalovou soutěž ročníku 11/12 na celkovém desátém místě. Během celého roku tým získal 27 bodů za 7 výher, 6 remíz, zbytek 15 utkání prohrál. Z 58 vstřelených gólu jich nejvíce vstřelil David Srna.

 

Carlo Pazolini Карло Пазолини

celý článek...


Fotbalisti
Fotbalisti

Fotbalová sezona 2010/2011

Domácí tým se umístil ke konci tabulky na 13. místě. Na první pohled toto umístění může vypadat jako neúspěch, ale opak je pravdou. Před začátkem jarní části okresní fotbalové soutěže byl domácí tým beznadějně poslední, ani jednou nevyhrál a získal pouhopouhé 4 body. Vynikajícím jarním výkonem patřil mezi nejlepší týmy jara, vyhrával i remizoval a vystoupal z nelichotivé poslední příčky do vyšších pater tabulky. Nebýt velké ztráty z podzimu, mohli jsme hrát klidný střed tabulky. Ale to jsou kdyby a na ty se fotbal nehraje, základem je alespoň 11 lidí na hřišti, a ti nám právě na podzim chyběli. Často jsme hráli o desíti nebo dokonce o devíti a to potom výsledky nemůžou být oslnivé.
Na jaře si vzal tým po herní stránce na starost Vašek Řípa, začalo se alespoň trochu trénovat a hlavně se začal scházet dostatečný počet hráčů na zápasy. Diváci, kteří se začali navracet na fotbalové hřiště, viděli padat velký počet gólu a to dokonce do soupeřovy sítě. Střelecky se dařilo zejména Honzovi Zamastilovi a Davidu Srnovi.
Děkujeme všem za jakoukoliv podporu, nám fotbalistům stačí hlavně že přijdete a budete se bavit góly a předvedenou hrou. Věřte, že jinak se hraje před početnou návštěvou než před prázdnými tatobskými břehy na hřišti.

Fotbalisti

Fotbalový rozpis jaro 2011

Fotbalisti

11. ročník fotbalového turnaje "TATOBITY CUP"

11. ročník turnaje ve fotbale na velkém hřišti se uskutečnil v sobotu 2. srpna za zatím největší účasti přihlášených mužstev. O vítězství bojovalo 7 týmů. Domácí Tatobiti, Kety team, Jistebsko, Mírová, Veterans, Fauling Slaná, Slavia Semily. Vítězství zcela zaslouženě a přesvědčivě vybojovalo domácí družstvo "Tatobiti".

celý článek...


Fotbalisti

Okresní soutěž 2008/2009

Všechny potřebné údaje týkající se rozlosování a výsledků utkání fotbalových zápasů naleznete na těchto odkazech:

rozlosování

výsledky

Fotbalisti

Sezona 2007/2008

Máme za sebou fotbalovou sezonu 07/08. Jaká byla?
Na úvod se musí říci, že nejhorší v novodobé historii klubu. Po osmi letech strávených v okresním přeboru se tým 1. FC Tatobity vrací do nejnižší fotbalové okresní soutěže. Vrací se však poprávu.

celý článek...


Fotbalisti

Jarní část sezóny okresního přeboru 2007/2008

Zde naleznete informace o rozlosování soutěže a aktuálních výsledcích jarní části okresního přeboru:

výsledky

rozlosování

Fotbalisti

10. ročník fotbalového turnaje Tatobity cup

Jubilejní ročník fotbalového turnaje se uskutečnil 4. srpna na místním fotbalovém hřišti. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů: Tatobiti, Kety tým, Veterans, Jistebsko a FC Fauling Slaná.

celý článek...


Fotbalisti

Rekreační fotbálky pro nadšence

I po skončení sezóny pravidelně přes léto probíhají fotbálky na hřišti. Chodíme pravidelně hrát ve čtvrtek a hlavně v neděli od 17 hodin. Může si přijít zahrát opravdu kdokoliv a motivací mu může být možnost vydatného občerstvení po předvedených výkonech.

Fotbalisti

Fotbalový oddíl 1. FC Tatobity

Fotbalový klub 1. FC Tatobity zahájil svoji činnost v roce 1995, kdy začal hrát nejnižší soutěž semilského okresu. V roce 2000 skončil tým v okresní soutěži na druhém místě a postoupil do okresního přeboru, kde se pravidelně umísťuje ve středu tabulky.

Novinky na
Úřední desce OÚ
Informáček

Mobilní rozhlas

Tisíciletá lípa
Náhodný obrázek
únor 2010 - 16
únor 2010
zobrazení: 1774
známka: 0
Dnes má svátek


Rezervace víceúčel. sportovního hřiště
SMS INFO

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl