|0-15|15-27|
MŠ

UPOZORNĚNÍ – PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ DO MŠ

Ředitel Masarykovy základní školy a mateřské školy Tatobity, příspěvková organizace v souladu s platnou legislativou oznamuje, že Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání (možno stáhnout ze školního webu nebo získat v ředitelně nebo v mateřské škole) je nutné závazně podat do 19. 5. 2016.
V souladu s ustanovením § 36 odst. 3 zákona č.500/2004 Sb., správní řád oznamuji, že v zahájeném správním řízení ve věci žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání podle § 34 odst. 3 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání dítěte je Vám jako zákonnému zástupci dána možnost vyjádřit se k podkladům rozhodnutí, a to v budově mateřské školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace, a to v kanceláři ředitele školy dne 24. 5. 2016 od 10:00 do 12:00 hodin.
V souladu se stanovenými kritérii pro přijímání do mateřské školy (viz. web, úřední deska a nástěnka MŠ) a dle správního řádu vydá ředitel Rozhodnutí nejdéle do 27. 5. 2016. V tento den od 10:00 do 12:00 si Rozhodnutí budete moci vyzvednout osobně a seznámit se s výsledky řízení.
Mgr. Pavel Vaněk, ředitel školy

MŠ

Zvonimíra zve na pálení čarodějnic

Blíží se Filipojakubská noc a naši školu navštívila vzácná čarodějnice. Nenechte se prosím zmýlit jejím strašidelným vzhledem, jedná se totiž o hodnou čarodějnici Zvonimíru, která má ráda cinkavý zvuk zvonečků. A protože veselý smích dětí jí to velmi připomíná, rozhodla se na nějakou dobu usadit na naší škole.
Velmi ráda by s námi oslavila tu magickou noc plnou tajemných sil. Ale bohužel 30. 4. musí odletět na sabat čarodějnic. Proto zve všechny děti s rodiči už 29. 4. od 16. hodin na pálení čarodějnic na školní zahradě. Zde si budete moci opéct špekáček a jednu menší Zvonimíru si s dětmi vyrobit.

Zvonimira

S sebou si prosím přineste: kousek látky (50x50cm), provázek, konopí na vlasy, roští na košťátko (asi 50cm dlouhé) a kdo si bude chtít opéct, tak něco na opečení:-)
Kdyby nám nepřálo počasí, tak si čarodějnici vyrobíme ve škole.
Moc se na Vás těšíme. Vendula a Zvonimíra

MŠ

Velikonoční dílna (nejen) pro maminky

Na Škaredou středu jsme se v naší školce nikdo neškaredil, ba naopak, užili jsme si krásné a veselé výtvarně-pracovní odpoledne.

Velikonoční dílna (nejen) pro maminky

více...


MŠ

Velikonoční dílna - věneček

Ve čtvrtek 17. 3. uspořádaly Berušky pro své maminky velikonoční dílničku.

Velikonoční dílna - věneček

více...


MŠ

Velikonoční dílna (nejen) pro maminky

Blíží se Velikonoce a naše škola je už připravená:-)

školka - beránek_04

Komu se naše výzdoba líbí a chtěl by si také vyrobit velikonočního beránka, je srdečně zván na velikonoční dílnu (nejen) pro maminky. Dílna se bude konat ve škole ve středu 23. března od 16:00. S sebou si přineste metr mašle a kdo má možnost, může donést i seno. Těšit se na Vás bude paní učitelka Vendula Zunová, která Vám se vším pomůže.

školka - beránek_05


MŠ

Nová paní učitelka ve školce

Od pondělí 7. března 2016 k nám do školky nastupuje nová paní učitelka Vendula Zunová. Přeji jí, ať se jí mezi Beruškami líbí a věřím, že bude u nás spokojená a rychle zapadne do kolektivu naší školy.

Vendula ZunováMŠ

Navždy nás opustila paní učitelka Vlasta Hlubučková

V sobotu 20. února 2016 nás neočekávaně opustila paní učitelka Vlasta Hlubučková.
Do naší školy nastoupila v létě 2007 a ihned se perfektně začlenila do nově se tvořícího kolektivu. V průběhu let se aktivně podílela na vzestupu naší školy a všechny Berušky ji měly rády pro její milou a klidnou povahu. Ke každému dítěti si dokázala najít cestu a s obdivuhodnou trpělivostí se každému jednotlivě věnovala. Vždy dokázala podat pomocnou ruku a i díky ní byla ve škole vždy milá, pohodová atmosféra. Nikdy si na nic nestěžovala a do poslední chvíle byla plná optimizmu.

Vlasta Hlubučková

Ve svém volném čase se věnovala lomnickým lyžařům a nechyběla na žádné sportovní ani kulturní akci v Lomnici nad Popelkou.
V její osobě nám odešla nejen kolegyně, ale i výborná kamarádka, která nezkazila žádnou srandu a aktivně se zapojovala do všech aktivit, které naše škola pořádala. Bylo mi ctí s ní devět let spolupracovat.


MŠ

Karnevalový rej našich Berušek

Ve středu 17. února 2016 pořádaly Berušky karneval.

karneval 2016_01

více...


MŠ

Nové Berušky ve školce

V pátek 15. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

zápis 2016

více...


MŠ

Vánoční nadílka

Ve čtvrtek si Berušky ozdobily vánoční stromeček. Děti pracovaly s chutí a stromeček se jim povedl. Teď už jen jestli byly hodné a Ježíšek jim něco nadělí. V pátek se již nemohly dočkat, až se vrátí z procházky. A hle, pod stromečkem něco je. Nejprve ale koleda! A pak už se rozzářily oči všech dětí. Radovaly se z panenky, stavebnic, didaktických her a knížek. Teď už jen být hodné po celý příští rok, aby se k nám Ježíšek zase vrátil.
Věra Tomešová

MŠ

Mikuláš ve školce

V pátek 4. prosince nás navštívil Mikuláš. A anděl. A čert.

čerti 2015_01

Jelikož jsme všichni hodní, nikoho si neodnesl a všem nám dal nějakou tu sladkost a ovoce. Děkujeme.


MŠ

Berušky - školní rok 2015/2016

Dobrý den, jmenujeme se Berušky a chodíme do tatobitské školky. Dělíme se na tři skupiny - předškoláky, prostřední děti a nejmenší děti. Zajímáme Vás více? Podívejte se dále.

společná 2015

více...


|0-15|15-27|

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.