|0-15|15-24|
MŠ

Pasování na školáky a Tikťaková pohádka

A je to tu zas, ta smutná chvíle, kdy se musíme chtíc nechtíc rozloučit s nejšikovnějšími Beruškami a nechat je odlétnout tam, kde se z nich pomalu začnou stávat dospělí lidé. Letos jsme se musely rozloučit s pěti předškolními Beruškami.

pasování na školáky 2018

více...


MŠ

Bobřík odvahy a Bublinkové odpoledne

Myslím si, že konec školního roku by měl být plný veselých a usměvavých zážitků, na které se jen tak nezapomíná. A hlavně konec školního roku pro Berušky, které se od září promění v pilné školáky a na školková léta budou už jenom vzpomínat, a proto bychom byly moc rády, aby bylo na co :-). Za nás dvě velké Berušky mohu říci, že za tento školní rok my budeme mít na co vzpomínat:-).

Bobřík odvahy 2018

více...


MŠ

Výlet Berušek na statek

Konec školního roku máme my Berušky velice rády, protože je plný výletů. Jeden takový výlet jsme podnikly v úterý 12. 6., kdy jsme s batůžky na zádech vyrazily k Honzovi na statek. Tuto návštěvu podnikáme každým rokem a vždy se k Honzovi a Andulce velice těšíme :-).

výlet na statek 2018

více...


MŠ

Berušky a Hurvínek

První celodenní výlet ve sportovním duchu Berušky zvládly s přehledem, a protože je někdy i zapotřebí vzdělávat se a rozvíjet se také po kulturní stránce osobnosti, vyrazily jsme ve středu 6. června na druhý velký výlet - tentokrát do Prahy za Hurvínkem, Máničkou, Spejblem a paní Kateřinou, neboli Bábinkou (a málem bych zapomněla na jejich chlupatého kamaráda Žeryčka :-)).

Hurvínek 2018

více...


MŠ

Den dětí našich Berušek

Den dětí letos Berušky oslavily netradičním způsobem. Zahrály si na lupiče a detektivy.

Dětský den 2018

více...


MŠ

Berušky sjíždí řeku Jizeru…

Tak už jsme se konečně dočkaly:-). V pátek 25. 5. nadešel ten den s velikým D, na který jsme se tak moc těšily. Ráno jsme se sešly ve školce, kde jsme si do batůžků zabalily svačinky a na hlavu jsme každý dostal zelenou svítivou čepičku s červenou beruškou, to proto, abychom byly vidět už z dálky a aby naši kapitáni měli stále přehled, kde jsme, a to i pod vodou :-).

Berušky na raftech 2018

více...


MŠ

Výsledky přijímacího řízení v MŠ

Výsledky přijímacího řízení k předškolnímu vzdělávání v MŠ Tatobity, jejíž činnost vykonává Masarykova základní školy a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace, pro školní rok 2018/2019:

REGISTRAČNÍ ČÍSLO DÍTĚTE - ROZHODNUTÍ
13/18 přijat/a
14/18 přijat/a
15/18 přijat/a
16/18 přijat/a
17/18 přijat/a
18/18 přijat/a
19/18 přijat/a
20/18 přijat/a
21/18 přijat/a

V souladu se stanovenými kritérii pro přijímání do mateřské školy (viz. web a nástěnka MŠ) a dle správního řádu vydá ředitel Rozhodnutí nejdéle do 15. 5. 2018. V tento den od 10:00 do 12:00 si Rozhodnutí budete moci vyzvednout osobně a seznámit se s výsledky řízení.
V Tatobitech dne 10. května 2018
Mgr. Pavel Vaněk, ředitel školy


MŠ

Čarodějná stopovaná 2018

Abychom si čarodějné veselí neužívali sami, pozvali jsme na odpoledne i naše postarší rodinné čarodějnice a čaroděje, aby i oni mohli mít alespoň pár čarodějných jiskřiček v očích :-).

čarodějná stopovaná 2018

více...


MŠ

Čarodějný týden Berušek 2018

Jako každý rok i letos se ke konci dubna Berušky proměnily v čarodějnice a čaroděje. Hned v pondělí si postavily kouzelnou chatrč s komínem a pecí, ve které nepekly Jeníčka a Mařenku, ale trénovaly se ve vaření čarovných lektvarů. Ovšem zatím jen jako :-). V čarodějné kuchyni si pořádně zařádily s opravdivými ingrediencemi až v pátek, kdy pod vedením dvou již zdatných a zkušených čarodějnic uvařily nejeden kouzelný lektvar.

čarodějnice v MŠ 2018

více...


MŠ

Předškoláci na návštěvě v první třídě

Ve čtvrtek 5. dubna dopoledne se naše nejstarší Berušky proměnily v opravdové školáky. Paní učitelka Kašová je pozvala na hodinu matematiky první a druhé třídy.

předškoláci v I. třídě

více...


MŠ

Po roce Berušky opět vynesly Morenu ze vsi

V tento čas plný očekávání na sluneční paprsky jsme se s Beruškami rozhodly, že jaru malinko pomůžeme a tu starou zamračenou paní Zimu spálíme a utopíme, protože i pro nás je letošní zima velice dlouhá a taková celá pochmurná :-(.

Morena 2018

více...


MŠ

Velikonoční dílnička (nejen) pro malé Berušky

Blíží se nám Velikonoce, období lidových tradic a vítání jara. I my Berušky se opravdu moc těšíme, až budeme moci vylétnout ven bez čepic a rukavic. Bohužel, ale počasí se ne a ne umoudřit, tak jsme si dlouhé čekání na opravdové jaro zkrátily velikonoční dílničkou (nejen) pro malé Berušky.

Velikonoční dílnička 2018

více...


MŠ

UPOZORNĚNÍ – PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ DO MŠ

Ředitel Masarykovy základní školy a mateřské školy Tatobity, příspěvková organizace v souladu s platnou legislativou oznamuje, že Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání (možno stáhnout ze školního webu nebo získat v ředitelně nebo v mateřské škole) je nutné závazně podat do 4. 5. 2018.
V souladu s ustanovením § 36 odst. 3 zákona č.500/2004 Sb., správní řád oznamuji, že v zahájeném správním řízení ve věci žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání podle § 34 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání dítěte je Vám jako zákonnému zástupci dána možnost vyjádřit se k podkladům rozhodnutí, a to v budově mateřské školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace, a to v kanceláři ředitele školy dne 10. 5. 2018 od 10:00 do 12:00 hodin.
V souladu se stanovenými kritérii pro přijímání do mateřské školy (viz. web, úřední deska a nástěnka MŠ) a dle správního řádu vydá ředitel Rozhodnutí nejdéle do 15. 5. 2018. V tento den od 10:00 do 12:00 si Rozhodnutí budete moci vyzvednout osobně a seznámit se s výsledky řízení.

MŠ

Den otevřených dveří ve školce

Ve čtvrtek 22. března se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

více...


MŠ

Mateřinka 2018 aneb Včelí medvídci v turnovském divadle

Úterý 20. března 2018 byl velký den pro naše Berušky. Díky iniciativě paní učitelky Venduly byly totiž přihlášené na 17. ročník divadelní přehlídky (nejen) turnovských školek Mateřinka 2018.

Mateřinka 2018


O čem že Mateřinka je? Je to představení toho, co se děti ve školce během roku naučily a co si připravily třeba na besídku nebo pro maminky. A nebo jen tak:-) A jelikož naše Berušky po celý rok nezahálí, rozhodly se, že do velkého divadla vyrazí s pohádkou Včelí medvídci, kterou tak krásně zahrály na Vánoční besídce.

více...


|0-15|15-24|

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.