Základní škola

Zápis budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 12. dubna proběhl v I. třídě zápis budoucích prvňáčků. Spolu s paní učitelkou jsme zapsali čtyři nové žáky.

zápis do 1. třídy_2018

více...


Základní škola

PROSTŘENO 2018

Na začátku školního roku se někteří školáci přihlásili na nový kroužek vaření. Za celou dobu si vyzkoušeli uvařit spoustu jídel různého druhu, tak například hamburger, jahodovou polévku, bramboráky a mnoho dalšího. Od začátku si vedli velmi šikovně a s odhodláním, proto jsme si pro malé začínající kuchaře připravili soutěž, ve které budou moci předvést své kulinářské umění - Prostřeno.

více...


Základní škola

Den otevřených dveří ve škole

Po Dnu otevřených dveří ve školce proběhl v pátek 23. března nově i Den otevřených dveří ve škole. Cílem bylo ukázat rodičům, jak se učíme a jaké metody používáme.

více...


Základní škola

Děti dětem - přednáška o Bali

V úterý 28. listopadu jsme ve škole přivítali vzácnou návštěvu. V rámci projektu Děti dětem - Bali - Česká republika jsme ve škole přivítali autorku projektu Kateřinu Poršovou a realizátorku projektu (průvodkyni a učitelku, která na Bali po většinu roku působí) Šárku Hlouškovou.

Děti dětem - Bali

více...


Základní škola

Kozákov 2017 - Naše tělo v bezpečí

V pátek 22. září 2017 jsme se zúčastnili akce PPP Semily v rámci MPP nazvané Naše tělo v bezpečí.

Kozákov 2017

více...


Základní škola

školní rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 nám nastoupilo 29 žáků. Do I. třídy chodí 8 žáků (1. ročník - 3 žáci, 2. ročník - 5 žáků), do II. třídy nastoupilo 21 žáků (3. ročník - 6 žáků, 4. ročník - 4 žáci a 5. ročník - 11 žáků). Doufám, že budou všichni ve škole spokojení a usměvaví :-)

více...


Základní škola

Výlet za poznáním (sama sebe) - Hejnice 2017

Jako již každoročně i letos jsme na začátku školního roku vyrazili na Výlet za poznáním (sama sebe) - letos jsme opět zamířili do Hejnic do Mezinárodního centra duchovní obnovy.

Hejnice 2017

více...


Základní škola

zahájení školního roku 2017/2018

V pondělí 4. září 2017 proběhlo slavnostní zahájení nového školního roku ve škole i školce. Do školy jsme přivítali tři nové prvňáčky a do školky přibylo šest nových Berušek.
Pevně věřím, že letošní školní rok bude minimálně stejně úspěšný jako ten loňský, děti budou ve škole spokojené a nebude jim mizet úsměv z tváře.

první školní den 2017

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.