MŠ

Velikonoční dílna pro maminky

Ve čtvrtek 2. dubna 2009 přišly do školky maminky s Beruškami, aby pod vedením paní učitelky vytvořily různé velikonoční dekorace.

Velikonoční dílna

více...


MŠ

Karneval ve školce

Ve středu 11. února proběhl u našich Berušek karneval. Po celé dopoledne se děti věnovaly soutěžím, tančily a zpívaly písničky. Aby i školáci viděli, jakou má kdo masku, vyrazily o patro výš a svým větším kamarádům se ukázaly trochu jinak. Je milé, že i paní učitelky se zapojily do všeobecného veselí a s úsměvem všichni prožili báječné dopoledne.

karneval ve školce_01 karneval ve školce_02MŠ

Nové Berušky ve školce

V pátek 16. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

více...


MŠ

Vánoční posezení ve školce

V úterý 16. prosince 2008 jsme se všichni sešli ve školce na vánočním posezení s kávou, čajem a cukrovím.

vánoční posezení 2008_07

více...


MŠ

Mikuláš ve školce

V pátek 5. prosince nás navštívil Mikuláš. A anděl. A čert. Jelikož jsme všichni hodní, nikoho si neodnesl a všem nám dal nějakou tu sladkost a ovoce. Děkujeme.

Mikláš 2008_školka

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Máme doma předškoláčka

Ve středu 26. listopadu 2008 jsme se ve školce sešli s Mgr. Martinou Melíškovou, speciálním pedagogem PPP Turnov na přednášce věnované zejména rodičům budoucích předškoláčků. Velice mě potěšilo, že této nabídky využili nejen rodiče našich předškolních Berušek, ale zavítaly sem i maminky, kterých by se toto téma ještě nemuselo týkat, neboť jejich děti se k zápisu ještě nechystají, přesto se však chtěly dozvědět něco nového, získat nové informace, vyměnit si zkušenosti s ostatními maminkami.

více...


MŠ

Berušky - školní rok 2008/2009

Dobrý den, jmenujeme se Berušky a chodíme do tatobitské školky. Dělíme se na tři skupiny - předškoláky, prostřední děti a nejmenší děti. Zajímáme Vás více? Podívejte se dále.

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.