Sponzoři

Nové nástěnky v MŠ

S nástupem nové paní učitelky do školky (březen 2016) jsme vymalovali šatnu a umývárnu MŠ. Jelikož stěny byly po malování holé, poprosili jsme pana Šťastného z Lestkova (firma Truhlářství Šťastný), zda by neudělal do šatny nové nástěnky. On je udělal a věnoval nám je jako sponzorský dar. Moc děkujeme.

nástěnky 2016_01 nástěnky 2016_02

nástěnky 2016_03 nástěnky 2016_04Sponzoři

Nové židličky a stolečky

Na závěr roku 2010 se díky vstřícnosti rodičů podařilo do školky pořídit nové židličky a stolečky.

židličky a stolečky 2010

Na nový nábytek přispěli Egrtovi, Kukeňovi, Roštejnští, Jiránkovi, Šírkovi, Bakešovi, Šťastní, Kořínkovi, Macháčkovi a částku zaokrouhlili obě paní učitelky. MOC DĚKUJEME прически на свадьбу

Sponzoři

Nové skříně ve třídách

Není to tak dlouho, co firma Truhlářství Šálek z Přepeř u Turnova dokončila instalaci skříňové soupravy do školní družiny. Jelikož se souprava velmi líbila nejen dospělým, ale zejména dětem, pro které je určena v první řadě, rozhodl se majitel firmy k dalšímu vstřícnému kroku pro naše školáky a během podzimních prázdnin 2008 jim přichystal další překvapení. Nábytek ve třídách již pomalu dosluhoval, a tak se rozhodl ve stejném duchu jako ve družině vybavit jim i třídy. Velice děkujeme za ochotu a vstřícnost.

Miloš - skříň_01 Miloš - skříň_02

Miloš - skříň_03 Miloš - skříň_04Sponzoři

Skříň do ŠD

V průběhu srpna 2008 se podařilo realizovat první krok na cestě k obnově nábytku ve škole - do škoní družiny se pořídila nová skříňová stěna na hračky a výtvarný materiál.

skříň ŠD_04

více...


Sponzoři

Truhlářství Šálek - Přepeře u Turnova

V lednu 2008 nám pan Šálek vyrobil a nainstaloval do ředitelny nové poličky, abychom ředitelnu zútulnili a získali další prostor pro odkládání věcí, dokumentů a dalších materiálů potřebných pro chod školy. Děkujeme.

více...


Sponzoři

Pan Kořínek - firma Helios

Na konci roku 2007 nám pan Kořínek věnoval finanční dar na zakoupení hraček pro naše nejmenší. Z peněžního daru jsme pro naše holčičky pořídili domeček pro panenky a klukům zakoupili dílenský ponk. Děkujeme.

více...


Sponzoři

Poděkování všem, kterým není lhostejný provoz školy

V této rubrice bych chtěl postupně alespoň touto formou poděkovat všem, kteří se zasloužili o rozkvět naší školy. I když většina z dárců a sponzorů tvrdí, že to kvůli reklamě nedělá, přijde mi přinejmenším slušné poděkovat jim a jejich snahu prezentovat. Děkujeme.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.