MŠ

Poděkování paní Mazánkové

Ve středu 28.5.2008 v MŠ Berušky proběhla s našimi předškoláčky poslední "hodina" angličtiny s paní Jolanou Mazánkovou. Několikrát jsem se přesvědčila, že paní Mazánková je plně kvalifikovaná k výuce anglického jazyka a dokáže naše "žáčky" zaujmout a naučit. Na konci školního roku děti umí počítat do deseti, znají barvy, názvy zvířátek, umí říci jak se jmenují, základní názvy v rodině aj.
Škoda, že paní Mazánková kvůli novému zaměstnání nebude moci z časových důvodů do školky docházet i příští rok.
Přejeme jí hodně úspěchů v práci a štěstí v osobním životě.

Za předškoláčky a paní učitelky z Berušek
Věra Tomešová

MŠ

Keramika ve školce

Ve čtvrtek 24.4. do MŠ Berušky zavítala babička Míši Isla paní Pešková a s pomocí paní učitelek „rozbalila“ keramickou dílnu. Všechny děti si mohly vyzkoušet, jaké to je, když se pracuje vlastníma rukama. Moc paní Peškové děkujeme.

keramika_01 keramika_02

keramika_03

отдых в Тунисе

MŠ

Berušky na koních

Ve středu 23.4. Berušky navštívily farmu Polákových v Lestkově, kde jim paní Poláková (maminka Vítka) ukázala, jak se chovají koně, jak se o ně správně starat a na závěr návštěvy se děti i paní učitelky svezly na jedné hodné kobylce. Paní Poláková nám na konec ukázala některé prvky výcviku parkúru. Moc se nám výlet líbil a Polákovým moc děkujeme.

koně_02 koně_03

koně_04 koně_05

koně_06 koně_07MŠ

Velikonoce ve školce

V úterý 18. března pozvaly naše Berušky spolu s paními učitelkami do školky maminky a tatínky, aby společně ozdobili velikonoční vajíčka.

více...


MŠ

karneval ve školce

V úterý 12. února proběhl u našich Berušek karneval. Po celý den se děti věnovaly soutěžím, zatančily si a na závěr proběhla tombola, kde si Berušky losovaly překvapení.

karneval společná

Více si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Nové Berušky

Ve středu 16. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat. Celkem se dne otevřených dveří zůčastnily čtyři nové Berušky, které od září pživítáme mezi námi.

více...


MŠ

Mikuláš ve školce

Školku navštívil Mikuláš. A anděl. A čert.

školka - společná

více...


MŠ

Moje tělo a zdraví

V rámci ŠVP se naši nejmenší učili poznávat svoje tělo a s pozvanými sestřičkami ze semilské nemocnice - Lucií Tomešovou a Zdeňkou Lukešovou - probírali zásady první pomoci a zdravého stravování.

více...


MŠ

Logopedie ve školce

Sliby se mají plnit nejen o Vánocích. A věrni tohoto motta splnili jsme jeden slib daný rodičům našich dětí v mateřské škole a zajistili pro ně kvalifikovanou logopedku. Paní Mgr. Jana Prokešová navštívila 7.11. naši školu a zahájila zde spolu s rodiči logopedickou činnost.

logopedie_01
logopedie_02

více...


MŠ

Berušky v divadle - 3.10.2007

Dnes navštívily naše Berušky turnovské divadlo.

více...


MŠ

školka na dopravním hřišti

Naši nejmenší se byli ne turnovském dopravním hřišti zdokonalit v dopravní výchově.

školka_01

více...


MŠ

Berušky - školní rok 2007/2008

Dobrý den, jmenujeme se Berušky a chodíme do tatobské školky. Dělíme se na tři skupiny - předškoláky, prostřední děti a nejmenší děti. Zajímáme Vás více? Podívejte se dále.

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.