Sport

Olympiáda v Rovensku pod Troskami

Naši školáci se 27.5. zúčastnili olympiády v Rovensku pod Troskami – soutěžili zde v atletice a míčových hrách a nutno podotknout, že jsme se v konkurenci dalších čtyř škol neztratili.

více...


Sport

Děti vítají jaro - školka

Ve středu 7. května jsme ráno nasedli do přistaveného autobusu a všichni i s paní starostkou jsme vyrazili do Lomnice nad Popelkou přivítat jaro. Pro naše Berušky byla připravena akce Mikroregionu Tábor "Děti vítají jaro".

více...


Sport

Školka sportuje

Ani ve sportu naše Berušky nezůstávají pozadu a jelikož se již zanedlouho (konkrétně ve středu 7. května) zúčastníme Sportovních her v Lomnici nad Popelkou, je třeba pilně trénovat. Bohužel, jediný tréninkový prostor je před místní Hasičárnou. I přesto se pilně připravujeme – posuďte sami…

sport_01 sport_02

sport_03 sport_04

sport_05 sport_06Sport

karneval na ledě

V rámci poslední hodiny bruslení proběhl karneval na ledě. Děti si v maskách zasoutěžily a paní učitelky nejlepší družstvo i nejlepší masky odměnily malými sladkostmi. Pokud se chcete podívat na fotky, přejděte sem.

Sport

Bruslení v Lomnici nad Popelkou

Jako každý rok i letos budeme jezdit bruslit na zimní stadion do Lomnice. První hodina proběhla ve středu 14. 11. a pravidelně každých 14 dnů budeme prožívat krásné okamžiky plné sportu na lomnickém stadionu. Chcete-li vidět záběry přímo z ledu, podívejte se do fotogalerie.

bruslení v Lomnici_01


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.