Kultura

Hurá na prázdniny

Dnes jsme se rozloučili se školou a čekají nás dva měsíce prázdnin. Užijte si je ve zdraví a štěstí - potřeba je obého, neboť na Titaniku byli všichni zdraví...

závěrečné foto 07-08


Kultura

Valdštejn 2008

Ve čtvrtek 5.6. jsme využili nabídky paní Jurášové a jejího tatínka pana Koutského a vydali jsme se na hrad Valdštejn.

více...


Kultura

Návštěva senátora J. Jermáře

Dnes 29. dubna nás v dopoledních hodinách navštívil senátor za Mladoboleslavsko a Turnovsko pan PhDr. Jaromír Jermář.

více...


Kultura

Vlastík 2008

Ve čtvrtek 24. a v pátek 25. dubna proběhl na naší škole první ročník regionální vlastivědné soutěže Vlastík 2008. Jelikož ne všichni víte, jak soutěž probíhala a co se vlastně ve škole po dva dny dělo, dovolte mi, abych Vám soutěž ve zkratce přiblížil.
Soutěže se smí zúčastnit vždy ze školy pouze jeden tým reprezentovaný jedním zástupcem druhého, třetího, čtvrtého a pátého ročníku.
Celé soutěže se zúčastnilo osm týmů – naši, Přepeře, Mašov, Dobrovice, Mladá Boleslav, Velké Hamry, Železný Brod a Rovensko pod Troskami. Zvláště ředitelům těchto škol bych chtěl poděkovat, že našli odvahu a pustili své paní učitelky na akci nevyzkoušenou a výsledkem nejistou. Bohužel, do Tatobit nedorazila ani jedna turnovská škola – snad příště si ve svých nabitých programech najdou okénko i na Vlastíka… Ale zpět na začátek.

více...


Kultura

stacionář ve Rváčově

V úterý 18. března jsme všichni vyrazili do stacionáře ve Rváčově. Výlet sledoval dva cíle - poznat okolní krajinu jinak než z okna auta či autobusu a podívat se do prostředí, ve kterém žijí naši handicapovaní spoluobčané.

více...


Kultura

Beseda o KRNAPu

V pátek 22. února nás navštívila milá návštěva z oddělení ekologické výchovy KRNAPu ve Vrchlabí - Mgr. Václav Mikule a Dis. Irena Černá. Pro děti ve školce i škole si připravili pásmo o ochraně přírody spojené se soutěžemi a praktickými úkoly. Děti se v průběhu dopoledne dozvěděly o geologickém vzniku Krkonoš, o fauně i flóře a o zásahu člověka do krajiny. Dětem se celá akce velmi líbila a vyžádaly si její pokračování. Pokud si chcete prohlédnou fotografie, přejděte do sekce fotogalerie.

Kultura

PF 2008

Krásné prožití vánočních svátků,
šťastný nový rok plný pohody, lásky,
zdraví a spokojenosti Vám všem přejí

žáci a všichni zaměstnanci
Masarykovy základní a mateřské školy

PF 2008 malá


Kultura

Vánoční dílna v turnovském muzeu

Ve středu 5.12. jsme navštívili turnovské muzeum a v rámci vánoční dílny si vyráběli různé vánoční ozdoby. Práce se nám dařila a hodina a půl, kterou jsme zde tvořili, utekla jako voda. A zajímá Vás, jak to tam vypadalo? Posuďte sami...

vánoční dílna_01 vánoční dílna_02

vánoční dílna_03 vánoční dílna_04

vánoční dílna_05
Kultura

Rozsvěcení vánočního stromu - 2.12.2007

Jak už se v Tatobitech stalo tradicí, i letos první adventní neděli došlo na rozsvícení vánočního stromu. Tato tradice je každoročně provázena kulturním programem, kterého se účastníme i my. Zajímá Vás, jak to letos probíhalo? Tak tedy...

více...


Kultura

Nové logo školy

Žáci naší školy dostali za úkol zamyslet se nad logem školy. Práce byly zdařilé, nejvíce se nám však zalíbila myšlenka Filipa Šťastného - je to jednoduché, přesto výstižné - co myslíte?

logo - barva

Zajímal nás i Váš názor, proto jsme Vás poprosili o hlasování v anketě. Jak to dopadlo? Většině se logo líbilo - viz. anketa, a proto jsme se rozhodli, že logo budeme oficiálně používat.

Kultura

Hodina zpívání

Ve středu 17. října 2007 jsme všichni školáci navštívili turnovské Bio Ráj, abychom se tam setkali s Jaroslavem Uhlířem a společně si zazpívali.

Hodina zpívání

více...


Kultura

70. výročí úmrtí TGM

14. září uplynulo 70 let od úmrtí zakladatele Československé republiky – Tomáše Garrigua Masaryka. Tatobitská škola se téměř stejně dlouhou dobu honosí názvem se jménem prvního prezidenta (název jí byl udělen v roce výstavby nové školy – v roce 1935 u příležitosti 85. narozenin prezidenta republiky a i když v době totality název nesměl být používán – znovuobnoven byl 2.9.1990 – bývalo a je stále dobrým zvykem u příležitosti oslav výročí TGM vzpomenout ho a složit mu hold) a i letos u příležitosti výročí jsme uspořádali vzpomínkovou hodinu.

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.