Kultura

Hurá na prázdniny

Dnes jsme se rozloučili se školou a čekají nás dva měsíce prázdnin. Užijte si je ve zdraví a štěstí - potřeba je obého, neboť na Titaniku byli všichni zdraví...

hurá na prázdniny 2010Kultura

Výlet do Ratibořic

V pátek 11. června jsme jeli na výlet do Babiččina údolí v Ratibořicích. Na cestu jsme se vydali spolu se školou v Doubravici už brzy ráno, abychom stihli vše, co jsme si naplánovali.

výlet do Ratibořic

více...


Kultura

MDD - dopravní hřiště

Na úterý 1. června jsme ve spolupráci s obecním úřadem pro naše školáky i Berušky připravili k jejich svátku dopoledne s dopravní výchovou. Celý projekt vedl poručík Petr Kmínek z preventivně informační skupiny ze Semil.

MDD 2010 - dopravní hřiště

více...


Kultura

Vlastík 2010

Ve čtvrtek 6. a v pátek 7. května se u nás ve škole konal třetí ročník regionální vlastivědné soutěže Vlastík 2010. Letos se sešlo celkem 10 týmů chtivých vlastivědného poznání. Je dobře, že Vlastík se dostává do povědomí a stále více škol se hlásí k účasti. Bohužel, školu nemáme nafukovací, takže nenajdeme-li nějaké jiné řešení, počet 10 bude konečný. A co že to ten Vlastík je?
Jen pro připomenutí – jedná se o soutěž čtyřčlenných týmů (jeden druhák, třeťák, čtvrťák a páťák), kdy po dva dny děti plní různé úkoly z prvouky, přírodovědy a vlastivědy. Mottem soutěže je Domov je místo v srdci, takže všechny úkoly směřují k poznání místa, ve kterém žijeme.

Vlastík 2010

více...


Kultura

Čarodějnice ve škole a školce

V pátek 30. dubna jsme všichni společně oslavili čarodějnice. Školáci už od rána učili v maskách a i Berušky se pilně od svého příchodu do školky maskovaly.

čarodějnice - školka
čarodějnice - škola

více...


Kultura

Psí návštěva

V pondělí 11. ledna 2010 nás ve škole navštívily Wikinka a Beruška. Jedná se o psí babičku a asi roční slečnu, které doprovázela jejich panička paní Žváčková. A přišly nám ukázat, co umějí, co mají rády a co je zlobí.

výcvik psů

více...


Kultura

PF 2010

Krásné prožití vánočních svátků,
šťastný nový rok plný pohody, lásky,
zdraví a spokojenosti Vám všem přejí

žáci a všichni zaměstnanci
Masarykovy základní a mateřské školy

PF 2010

PS: Vánoční prázdniny jsou od 19.12.2009 do 3.1.2010

Kultura

Vánoční besídka 2009

V úterý 15. prosince 2009 se v příjemném prostředí Restaurace Hasičárna konala již tradiční Vánoční besídka Berušek a žáků naší školy. I když - nebýt obětavosti paní učitelky Mileny Kašové a pomoci její dcery Kláry, pana Šťastného, paní starostky Malé a ostatních spolupracovníků, asi by se letos besídka nekonala (patálie začaly zraněním paní vychovatelky, která se zranila při volejbale v polovině listopadu, a skončily zraněním mne tuto sobotu - pro změnu také při volejbale - takže vlastně nebylo možné vše organizačně dozajistit a dopřipravit v jedné osobě) - a to by byla určitě škoda.

vánoční besídka 2009_01

více...


Kultura

Vánoční trhy 2009

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili vánočních trhů a s ním spojeného rozsvěcení vánočního stromu. Na začátku jsme se prezentovali našimi výrobky a podle ohlasu přítomných se snad všechny povedly, za což patří veliký dík oběma paní učitelkám. Po projevu paní starostky jsme předvedli krátké pásmo koled a básniček a pak už přivítali Mikuláše a četry s nadílkou. Díky příznivému počasí se akce vydařila.

Vánoční trhy 2009

Fotografie si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Kultura

Cvičný poplach

V pátek 11. září 2009 byl vyhlášen poplach - hořela nám škola. Naštěstí se jednalo o cvičný poplach s ukázkou součinnosti jednotek IZS (integrovaného záchranného systému).

požární poplach_01

více...


Kultura

Výlet za poznáním (sama sebe) - Eljon

Jako již každoročně i letos jsme na začátku školního roku vyrazili na Výlet za poznáním (sama sebe) - tentokrát do Špindlerova Mlýna na faru Eljon.

Výlet za poznáním (sama sebe) - Eljon

více...


Kultura

zahájení školního roku 2009/2010

V úterý 1. září 2009 proběhlo slavnostní zahájení nového školního roku ve škole i školce. Do školy jsme přivítali osm nových prvňáků, do školky přibylo šest nových Berušek.
Pevně věřím, že letošní školní rok bude minimálně stejně úspěšný jako ten loňský, děti budou ve škole spokojené a nebude jim mizet úsměv z tváře.

1.září 2009_01 1.září 2009_02

1.září 2009_013 1.září 2009_04

1.září 2009_05 1.září 2009_06Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.