MŠ

Rozloučení s předškoláky

V pondělí 28. června 2010 se naše Berušky v krásném prostředí školní zahrady rozloučily s předškoláky, kteří již od září usednou do školních lavic a zahájí novou etapu svého života. Děti si připily dětským šampaňským s jahodami. Mladší kamarádi předškolákům popráli do školy mnoho úspěchů a předali jim drobné dárečky. Hodně štěstí:-)

rozloučení s předškoláky_01 rozloučení s předškoláky_02

rozloučení s předškoláky_03 rozloučení s předškoláky_04MŠ

Besídka Berušek ke Dni matek

Ve čtvrtek 13. května si naše Berušky pozvaly svoje maminky do školní tělocvičny, aby jim předvedly vystoupení ke Dni matek. Berušky tančily, zpívaly a dokonce i hrály pohádku. A maminky tleskaly a usmívaly se nad šikovností svých potomků. Vydařené odpoledne bylo zakončeno rozdáním dárků maminkám, které si pro ně Berušky pod vedením paní učitelek připravily.

besídka ke Dni matek_01 besídka ke Dni matek_02MŠ

Velikonoční dílna ve školce

Ve čtvrtek 25. března odpoledne se již potřetí sešly maminky v naší školce na Velikonoční dílně.

velikonoční dílna 2010_03

více...


MŠ

Karneval ve školce

Ve středu 17. února 2010 proběhlo ve školce karnevalové dopoledne. Na Berušky čekaly hry, písničky, tanečky a soutěže. Berušky i paní učitelky se krásně namaskovaly a celé dopoledne byl ze školky slyšet pouze smích a radostné štěbetání...

karneval 2010

V sekci fotogalerie si můžete prohlédnout další fotografie.

MŠ

Nové Berušky ve školce

V pátek 15. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

více...


MŠ

Mikuláš ve školce

V pátek 5. prosince nás navštívil Mikuláš. A anděl. A čert. Jelikož jsme všichni hodní, nikoho si neodnesl a všem nám dal nějakou tu sladkost a ovoce. Děkujeme.

Mikuláš 2009_školka

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Berušky - školní rok 2009/2010

Dobrý den, jmenujeme se Berušky a chodíme do tatobitské školky. Dělíme se na tři skupiny - předškoláky, prostřední děti a nejmenší děti. Zajímáme Vás více? Podívejte se dále.

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.