Sport

Netradiční olympiáda v Rovensku pod Troskami

V pátek 25. června 2010 jsme se zúčastnili Netradiční olympiády v Rovensku pod Troskami. Kromě domácích a nás ještě soutěžily školy z Libuně a Hrubé Skály-Doubravice. Je potěšitelné, že jsem se v tak velké konkurenci neztratili a při závěrečném vyhlášení výsledků pobrali ceny pro vítěze.

Netradiční olympiáda v Rovensku 2010

více...


Sport

Sportovní den v Libuni

Ve středu 9. června 2010 jsme se zúčastnili sportovního klání v Libuni. Tuto akci jsme už plánovali na 3. června, ale jelikož nám tehdy nepřálo počasí, museli jsme ji odložit. A je pravda, že jsme udělali dobře - místo nevlídného počasí v minulém týdnu jsme dnes měli krásně - sluníčko a teplo.

sportovní den v Libuni

více...


Sport

Karneval na ledě

Ve středu 17. února 2010 proběhla poslední hodina bruslení v Lomnici nad Popelkou. Letos byla zábava na ledě o trochu kratší, neboť jsme také už museli zahájit lekce plavání v turnovském bazénu.

karneval na ledě 2010

více...


Sport

Lyžování ve Struhách

Ve čtvrtek 28. ledna 2010 jsme dětem rozdali pololetní vysvědčení a za odměnu jsme vyrazili na lyžování do Struh. Více než dvě hodiny se všichni proháněli po krásném svahu. Ti, co ještě příliš lyžování neovládají, pod dohledem zkušeného instruktora dělali první lyžařské krůčky na malém svahu, ostatní se proháněli po velké sjezdovce. Všichni si sváteční den užili plnými doušky, nikomu se nic nestalo a všichni si krásně zalyžovali na pěkně upravené sjezdovce.

28.1.2010 - lyžování ve Struhách

V sekci fotogalerie si můžete celé lyžování prohlédnout i v obrazové podobě.

Sport

Turnaj ve vybíjené - Slaná u Semil

Ve čtvrtek 17. září 2009 jsme se zúčastnili prvního ročníku turnaje ve vybíjené. Kromě nás ještě sportovala družsva z Košťálova, Stružince a domácí Slané.

vybíjená ve Slané_01

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.