ŠD

Slet čarodějnic ve školní družině

V pátek 29. dubna, jen co zahradu opustili čarodějové ze školky, začal čarodějnický slet našich školáků. Nejprve je čekaly soutěže - pletení pavučiny, hod krysou do kotle a lovení potravy, poté všichni absolvovali překážkovou dráhu v kostýmu a po vyhlášení nejhezčí masky (volili všichni školáci mezi sebou - a ocenění převzaly Kačka Prokůpková a Natálka Hortvíková) jsme všichni společně opekli vuřty. Počasí nám přálo a sporotvní den se vydařil.

slet čarodějnic ZŠ

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

ŠD

Karneval ve školní družině

Ve čtvrtek 10. února 2011 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Jako vloni i letos jsme se sešli ve školní tělocvičně a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou.

karneval v ŠD_01

více...


ŠD

Vánoční věnce

V pátek 17. prosince, dříve než jsme zamávali škole a vyrazili jsme na vánoční prázdniny, jsme ve školní družině spolu s paními učitelkami vyráběli vánoční věnce. Povedli se nám? Jak se Vám líbí? Nám moc.

vánoční věnec_02 vánoční věnec_03

vánoční věnec_01
A teď už hurááá na prázdniny...

ŠD

Vyráběli jsme dýně

V pátek 22. října 2010 jsme se v rámci pracovních činností připravovali na letošní Halloween. Jelikož se to za hodinu nedá stihnout, pokračovali jsme ve své činnosti i ve školní družině.

dýně 2010

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.