MŠ

Děti vítají jaro

Ve středu 23. května 2012 jsme u nás přivítali na dvě stě dětí z okolních školek při akci Mikroregionu Tábor Děti vítají jaro.

Děti vítají jaro

Letos padla organizace na nás. Pro všechny byla připravena okružní „zvířátková stezka“, na které děti plnily různé úkoly – sportovní, vědomostní, ale i zdravovědné. Moc bych chtěl touto cestou poděkovat všem, kdo přiložili ruku k dílu a pomohli nám s organizací. Jelikož se vydařilo i počasí, akce se povedla a všichni si odvezli spoustu nových zážitků.
Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Besídka pro maminky

Na úterý 15. května 2012 naše Berušky připravily pro maminky (ale nejen pro ně) jarní besídku. Kromě básniček a písniček zdramatizovaly klučičí a holčičí písničku z Rebelů, zahrály jim pohádku O Červené Karkulce a předškoláci jim zapískali na flétnu. Doufáme, že se to všem zúčastněným líbilo a paním učitelkám i Beruškám děkuji za pěkné vystoupení.

besídka MŠ 2012MŠ

Slet čarodějnic v MŠ

V pátek 27. dubna 2012 pořádaly Berušky pátý slet čarodějnic. Naše čarodějnice a naši čarodějové soutěžili s košťaty, tančili a nakonec opékali špekáčky. Díky krásnému počasí se čarodějnický rej podařil.

slet čarodějnic 2012

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Velikonoční dílna ve školce

Ve čtvrtek 22. března odpoledne proběhla ve třídě Berušek Velikonoční dílna pro maminky. Maminky si na vajíčkách vyzkoušely různé techniky - ubrouskovou, voskovou a mramorování. Také si vajíčka omotávaly barevnými vlnkami.
Práce se zúčastnilo 14 rodičů a všem se líbila.

Velikonoční dílna_01 Velikonoční dílna_02

Velikonoční dílna_03 Velikonoční dílna_04MŠ

UPOZORNĚNÍ – PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ DO MŠ

Ředitel Masarykovy základní školy a mateřské školy Tatobity, okres Semily v souladu s platnou legislativou oznamuje, že Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání (možno stáhnout ze školního webu nebo získat v ředitelně nebo v mateřské škole) je nutné závazně podat do 16. 4. 2012.
V souladu s ustanovením § 36 odst. 3 zákona č.500/2004 Sb., správní řád oznamuji, že v zahájeném správním řízení ve věci žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání podle § 34 odst. 3 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání dítěte je Vám jako zákonnému zástupci dána možnost vyjádřit se k podkladům rozhodnutí, a to v budově mateřské školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, okres Semily, a to v kanceláři ředitele školy dne 20. 4. 2012 od 10:00 do 12:00 hodin.
V souladu se stanovenými kritérii pro přijímání do mateřské školy (viz. web a nástěnka MŠ) a dle správního řádu vydá ředitel Rozhodnutí nejdéle do 27. 4. 2012. V tento den od 10:00 do 12:00 si Rozhodnutí budete moci vyzvednout osobně a seznámit se s výsledky řízení.
Mgr. Pavel Vaněk, ředitel školy

MŠ

UZAVŘENÍ MŠ 1. a 2. 3. 2012

Z důvodu velké nemocnosti dětí v mateřské škole a po dohodě se zřizovatelem oznamuji, že ve čtvrtek 1. 3. a pátek 2. 3. bude mateřská škola ZAVŘENA.
Děkuji za pochopení.
Mgr. Pavel Vaněk

MŠ

Nové Berušky ve školce

V pondělí 16. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

zápis 2012_01 zápis 2012_02

zápis 2012_03 zápis 2012_04

více...


MŠ

Mikuláš ve školce

V pondělí 5. prosince nás navštívil Mikuláš. A anděl. A čert. Jelikož jsme všichni hodní, nikoho si neodnesl a všem nám dal nějakou tu sladkost a ovoce. Děkujeme.

čert a Mikuláš

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

MŠ

Vezmi žlutou barvičku, maluj třeba věžičku

V průběhu září jsme se již jako tradičně zúčastnili letos už 6. ročníku mezinárodní výtvarné soutěže Vezmi žlutou barvičku, maluj třeba věžičku aneb Památka očima dětí a naše dvě Berušky zaznamenaly výrazný úspěch.

Vezmi žlutou barvičku, maluje třeba věžičku

více...


MŠ

Berušky - školní rok 2011/2012

Dobrý den, jmenujeme se Berušky a chodíme do tatobitské školky. Dělíme se na tři skupiny - předškoláky, prostřední děti a nejmenší děti. Zajímáme Vás více? Podívejte se dále.

více...


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.