Sport

Lehkoatletický pětiboj

V úterý 28. června, v předvečer konce školního roku, jsme pro všechny školáky uspořádali lehkoatletický pětiboj na našem víceúčelovém hřišti. Šlo nám o minuty, metry, sekundy a centimetry - ale ne zase až tak moc. Hlavně nám šlo o zdravý pohyb :-).

pětiboj 2016

více...


Sport

Volejbalová hodina pod vedením Pavla Starého

Ve čtvrtek 16. června jsme v rámci hodiny tělesné výchovy přivítali vzácnou návštěvu - bývalého dlouholetého hráče extraligového týmu Benátek nad Jizerou, dnes hrajícího trenéra prvoligového mužstva TJ Zikuda Turnov A a hlavně šéftrenéra volejbalového oddílu TJ Zikuda Turnov Pavla Starého.

volejbal_01

více...


Sport

Atletika hrou

V pondělí 30. května jely Berušky do Semil na atletické hry dětí MŠ. Na semilském fotbalovém stadiónu byla pro děti připravena spousta zajímavých disciplín: skok z místa do dálky, přeskakování nízkých i vyšších překážek, hod míčem, raketou a šipkou do dálky a na cíl, jízda na koloběžce, padák s míčky a další. Pro vyplnění volného času mohly děti na skákací hrad. Počasí nám přálo a Berušky se vracely domů plné sportovních zážitků.
Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout zde.
Věra Tomešová

Sport

Bruslení v Lomnici nad Popelkou

Ve středu 25. listopadu 2015 jsme opět začali jezdit na bruslení do Lomnice nad Popelkou. Letos nás čeká ještě jedna hodina (9. 12.) a pak budeme pokračovat až po novém roce. Díky vstřícnosti HC Lomnice nad Popelkou jezdíme jejich autobusem od školy až přímo k hokejové hale. Moc děkujeme :-)

bruslení 2015_01Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.