|0-15|15-30|30-34|
MŠ

Bublinkové odpoledne

Předposlední den školního roku jsme si společně s Beruškami a jejich rodiči začarovali a s kouzelnou formulkou umíchali bublinkový lektvar. Nejprve jsme ale museli jít poprosit naši vodnici Bublalku, zda nám zapůjčí její kouzelný vodnický klobouk, bez kterého by paní učitelka těžko mohla proměnit všechny malé Berušky na zelené vodníčky.

bublinky 2017

více...


MŠ

Rozloučení s předškoláky

Čas plyne jak voda a s ním i náš život a život našich Berušek. Není to tak dlouho, co před pár lety, se slzičkou na víčku, nesměle přiletěly mezi nás a společnými silami jsme dokázaly slzičky otřít a překonat tak těžké první odloučení od maminky a tatínka.

rozloučení s předškoláky 2017

více...


MŠ

Berušky byly na rozhledně v Dubecku

Krásné slunečné počasí jsme s Beruškami využily k poznávání blízkého okolí a vydaly jsme se na nedalekou rozhlednu Dubecko. Kousíček cesty jsme si zkrátily autobusem, který nás vysadil v Mírové pod Kozákovem. Odtud už jsme se zvesela vydaly přes višňové sady až k rozhledně po svých.

Dubecko 2017

více...


MŠ

Bobřík odvahy

Nezadržitelně se blíží konec školního roku a opět se budeme muset rozloučit s dalšími Beruškami, kterým už zčervenaly krovky a zbarvila se i ta poslední tečka, která je tak potřebná pro další cestu školou:-). Ale dříve než se s nimi slavnostně rozloučíme, připravily jsme si pro ně Bobříka odvahy.

Bobřík odvahy 2017

více...


MŠ

Berušky na statku

Ve středu 14. června jsme se vydaly k Honzíkovi na statek. S batůžky na zádech jsme kráčely směr Kozákov. Honzík nám vyprávěl, že mají v chlívku nové malé prasátko a na pastvě nově narozené telátko.

statek 2017

více...


MŠ

Berušky v ZOO Praha

Za celodenním výletem jsme se s Beruškami vydaly do pražské zoologické zahrady. Vyjely jsme ve čtvrtek ráno autobusem a naši nedočkavost doprovázela jedna velmi známá otázka:„Kdy už tam budem? :-) Dočkaly jsme se a zanedlouho už jsme mohly vystoupit z autobusu a přichystat se na veselé a zvídavé putování za zvířátky.

ZOO Praha 2017

více...


MŠ

Berušky na dopravním hřišti v Turnově

Začátek tohoto týdne jsme my Berušky pojaly sportovně :-). Hned v pondělí jsme se vydaly do Turnova zajezdit si na dopravní hřiště na kolech.

den dětí 2017

více...


MŠ

Den dětí našich Berušek

Ve čtvrtek byl Mezinárodní den dětí a ani naše Berušky o něj nebyly ochuzeny. Letos se však tento svátek nesl ve sportovním duchu:-)

den dětí 2017

více...


MŠ

KOMU DOMA PŘEBÝVÁ NEBO CHYBÍ … ??

Milé maminky, zveme Vás na Dětskou burzu, která se koná 14.6. 2017 v kulturním domě v Tatobitech od 16.30 hodin, kde můžete prodat i nakoupit dětské oblečení, hračky, knížky, kola, kočárky … .

MŠ

Besídka pro maminky

Ve čtvrtek 25. května si Berušky připravily pro své maminky, tatínky, babičky i dědečky jarní besídku plnou básniček, písniček a tanečků.

besídka pro maminky

více...


MŠ

Berušky v knihovně

…i když my Berušky ještě neznáme všechna písmenka a neumíme z nich složit slovo ani větu, přesto máme knížky moc rády. Nejraději si zatím prohlížíme krásné obrázky, kterými ji pan kreslíř vyzdobil, a přemýšlíme, o čem asi ten pan spisovatel může v té knížce psát?

Berušky v knihovně 2017

více...


MŠ

Výsledky přijímacího řízení v MŠ

Výsledky přijímacího řízení k předškolnímu vzdělávání v MŠ Tatobity, jejíž činnost vykonává Masarykova základní školy a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace, pro školní rok 2017/2018:

REGISTRAČNÍ ČÍSLO DÍTĚTE - ROZHODNUTÍ
13/17 přijat/a
14/17 přijat/a
15/17 přijat/a
16/17 nepřijat/a
17/17 nepřijat/a
18/17 nepřijat/a
19/17 nepřijat/a
20/17 přijat/a
21/17 přijat/a
22/17 přijat/a

V souladu se stanovenými kritérii pro přijímání do mateřské školy (viz. web a nástěnka MŠ) a dle správního řádu vydá ředitel Rozhodnutí nejdéle do 12. 5. 2017. V tento den od 10:00 do 12:00 si Rozhodnutí budete moci vyzvednout osobně a seznámit se s výsledky řízení.
V Tatobitech dne 9. května 2017
Mgr. Pavel Vaněk, ředitel školy


MŠ

Čarovný týden našich Berušek

Rok se s rokem sešel a po návštěvě různých pohádkových a strašidelných bytostí se k nám do školky s úsměvem vrátila naše čarodějná přítelkyně Zvonimíra :-).

Zvonimíra 2017_02

více...


MŠ

Nové Berušky ve školce

Ve čtvrtek 27. dubna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

DOD 2017

více...


MŠ

Výlet Berušek za mašinkou

Na škaredou středu se počasí opravdu škaredilo :-(. Déšť a zamračená obloha nás Berušky ale neodradila od naplánovaného výletování dopravními prostředky a úsměvem jsme se pokoušely mraky rozesmát. Ráno jsme nastoupily do autobusu, kterým jsme se svezly do Turnova na vlakové nádraží. Tam už na nás čekal pan strojvedoucí Tonda se svou žlutozelenou mašinou.

mašinky 2017

více...


|0-15|15-30|30-34|

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.