Kultura

Vánoční besídka 2009

V úterý 15. prosince 2009 se v příjemném prostředí Restaurace Hasičárna konala již tradiční Vánoční besídka Berušek a žáků naší školy. I když - nebýt obětavosti paní učitelky Mileny Kašové a pomoci její dcery Kláry, pana Šťastného, paní starostky Malé a ostatních spolupracovníků, asi by se letos besídka nekonala (patálie začaly zraněním paní vychovatelky, která se zranila při volejbale v polovině listopadu, a skončily zraněním mne tuto sobotu - pro změnu také při volejbale - takže vlastně nebylo možné vše organizačně dozajistit a dopřipravit v jedné osobě) - a to by byla určitě škoda.

vánoční besídka 2009_01Soudě podle ohlasů, které se ke mně již stačily donést, bylo vystoupení povedené, děti se snažily a určitě udělaly radost svým rodičům, dědečkům, babičkám - a popravdě řečeno - i mne. A jaký že byl program letošního vystoupení?

Pásli ovce Valaši
básničky 1.roč.
Nesem vám noviny
básničky 2.roč.
flétna Denisa
tanec Hříšný tanec - Denisa, Nikola, Světlana, Eliška & Míša, Natálka H., Kačka, Renata, Tereza
flétna Tereza Fligrová
tanec Crazzy frog - Denisa a Světlana
vystoupení školky
pohádka Domeček pod mezí - David (rezavý mravenec), Vojta B.(zlatý brouček), Lukáš (šedý komár), Míša (tečkovaná beruška), Renata (vrána), vosy - Natálie H., Kačka, Petra, Kája
Štěstí, zdraví, pokoj svatý
básničky - 3., 4. a 5.roč.
klavír - Denisa, Světlana
Svíčky - Denisa, Světlana, Eliška, Renata, Nikola a Tereza
Štědrej večer nastal

vánoční besídka 209_04

A pak už jen následovalo přání šťastných a veselých Vánoc a rozchod do svých domovů.

vánoční besídka 209_02 vánoční besídka 209_03

Věřte, že jsem velice rád, že se vše povedlo a že ani nestandartní situace, která ve škole tento týden nastala, nezabránila paní učitelce k naplění snu našich dětí - totiž ukázat svým rodičům, jak jsou šikovné, čím ve škole žijí a jak dokážou zabrat, když je potřeba.

Jěště jednou děkuji a i já Vám všem přeji příjemné a klidné Vánoce a v novém roce jen samou pohodu, smích, sluníčko a úsměv:.-)

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.