Sport

Netradiční olympiáda v Rovensku pod Troskami

V pátek 25. června 2010 jsme se zúčastnili Netradiční olympiády v Rovensku pod Troskami. Kromě domácích a nás ještě soutěžily školy z Libuně a Hrubé Skály-Doubravice. Je potěšitelné, že jsem se v tak velké konkurenci neztratili a při závěrečném vyhlášení výsledků pobrali ceny pro vítěze.

Netradiční olympiáda v Rovensku 2010Ale vše pěkně popořádku. Ráno jsme do Rovenska přijeli autobusem a šli na hřiště za školou, kdy byl slavnostní nástup a zahájení. Počasí nám tentokráte přálo, a tak jsme prožili nádherné dopoledne plné her a soutěžení. Na programu bylo celkem devět disciplín - hod míčkem na cíl, skok z místa, slalom, hod do dálky, skákání v pytli, hod mincí do vody, běh na 60m a 300m a opičí dráha. Po absolvování všech disciplín jsme se usadili do parku a čekali na vyhlášení. Aby nám čas rychleji utíkal, dostal každý nanuka - nejen za sport, ale i za slušné chování, protože všichni si zaslouží velkou pochvalu za chování a poslušnost. Při vyhlašování výsledků jsme sklidili největší úspěch v kategorii dívek 2. tříd, kdy na "bednu" vystoupila Štěpánka Vávrová a Renča Hošková. A to nepočítám další umístění (vyhlašovalo se nejlepších 10 v každé kategorii). V kategorii dívek 5. tříd byla ještě třetí Světlana Kočová, ale nakonec každý dostal lízátko a přívěšek na krk.
A pak nás čekala cesta domů - pěšky:-) Opět musím všechny pochválit, protože nikdo se zbytečně nezdržoval, i ti nejmenší statečně cupitali a i když už nemohli, věděli, že nikdo je neponese a nezbývá jim nic jiného než jít a jít... Prostě páteční den byl plný klidu, pohody a úsměvu a tak to má být.
V sekci fotogalerie si můžete prohlédnout další fotografie z celé akce.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.