Kultura

Výlet za poznáním (sama sebe) - Horní Maršov

Jako již každoročně i letos jsme na začátku školního roku vyrazili na Výlet za poznáním (sama sebe) - tentokrát do Horního Maršova, do krásného prostředí Hotelu Slovan.

Výlet za poznáním (sama sebe)_Horní MaršovCílem Výletu za poznáním je začlenit nové prvňáky do školy a průběžně plnit plány enviromentální výchovy a minimálního preventivního programu.
Po celé tři dny jsme proto soutěžili, hráli si, plnili různé úkoly a vyplňovali testy. V rámci Výletu proběhla přednášky Horské služby, kdy se děti dozvěděly plno zajímavostí o tomto náročném povolání. Díky nepřízni počasí jsme absolvovali pouze jeden větší výlet, zato jsme plně využili pohostinnosti pana majitele a vykoupali se v bazénu. Jen saunu, kterou jsme také měli k dispozici, jsme vynechali. Snad příště... Díky nepřízni počasí jsme nemohli využít plně krásného okolí, takže jsme se již předběžně domluvili, že za rok se opět vrátíme:-)
Cíl Výletu se nám podařilo splnit - zkušebními otázkami jsme si ověřili, že děti dávaly na přednášce pozor i že si pamatují naše povídání o fauně a flóře. Prvňáci se bez problémů začlenili mezi své starší spolužáky a všichni si užili tři dny v příjemném prostředí. Chování všech účastníků Výletu bylo na jedničku se třemi hvězdičkami - starší spolužáci pomáhali mladším, nikde se nikdo nehádal a vulgarita zmizela kdesi v nedohlednu. Jen tak dál:-)
Nakonec bych chtěl poděkovat také paním učitelkám za stálý úsměv a všem zaměstnancům Hotelu Slovan za výborné služby a krásné a inspirující prostředí.
Z Výletu vytvořím vzpomínkové dvd, fotografie si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.