Sport

slavnostní otevření hřiště - 14.10.2010

Čtvrtek 14.10.2010 - 14:10
Jára Cimrman by měl určitě radost, neboť to byl on, kdo propagoval, aby se významné události odbývaly v zapamatovatelných termínech. A dnešní den by rozhodně neměl být jen tak zapomenut - alespoň z pohledu naší školy.

slavnostní otevření hřiště - 14.10.2010Dnes odpoledne bylo slavnostně otevřeno naše nové školní hřiště. V rekordně krátké době (stačilo na to 45 dní) vyrostlo za školou nové víceúčelové sportoviště. Slavnostního aktu se ujal zkušený novácký moderátor Václav Tittelbach, který za přítomnosti ředitele firmy Sporttechnik Bohemia Milana Vopičky a starostky obce Lenky Malé všechny přítomné přivítal a po nezbytných slavnostních projevech a po přestřižení pásky také dovolil všem nové sportoviště vyzkoušet.
Pevně věřím, že nový areál bude využívat nejen škola, ale i ostatní sportuchtiví spoluobčané, že nové sportoviště nám bude přinášet jen samou radost a že všichni si uvědomí, že ničit je jednodušší než budovat a zamezí každému, kdo by chtěl hřiště devastovat, v jeho nekalém působení.
Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.