MŠ

Nové Berušky ve školce

V pondělí 17. ledna se otevřely dveře pro naše budoucí Berušky. Celé dopoledne bylo věnováno pouze jim - paní učitelka se seznámila s dětmi a rodiči a v příjemné atmosféře klidu a pohody si děti vyzkoušely hračky a porozhlédly se po školce, aby věděly, kde budou jíst, kde si hrát a kde po obědě odpočívat.

zápis 2011_01 zápis 2011_02

zápis 2011_03 zápis 2011_04Celkem se nám přišlo představit sedm nových Berušek, ale bohužel ne všechny budeme moci přivítat od září ve svém středu. Díky maximálnímu vytížení kapacity mateřské školy budeme muset přistoupit k tolik nepopulární selekci podle daných kritérií pro přijetí do naší MŠ. Jelikož ještě nevím, jak dopadne situace s předškoláky a kolik se nám vlastně uvolní míst, domluvil jsem se s přítomnými rodiči, že jim rozhodnutí sdělím nejdéle do konce června, kdy už by ve všem mělo být jasno.
Velice mě těší zájem o naši mateřskou školku, protože nám to zajišťuje i budoucnost pro školu (i když mě velice mrzí rozhodnutí některých rodičů, kteří naši školku využijí a potom své děti dají jinam, ale to bohužel není v mých silách ovlivnit - mohu jen apelovat...), ale litera zákona je nadřazená citům a pocitům, a proto musím letos poprvé přistoupit k výběrovému řízení. Snad se vše podaří vykomunikovat a všichni budou nakonec spokojení.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.