ŠD

Karneval ve školní družině

Ve čtvrtek 10. února 2011 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Jako vloni i letos jsme se sešli ve školní tělocvičně a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou.

karneval v ŠD_01Vše vypuklo hned po obědě představením jednotlivých masek. Po úvodním představení přišel na řadu první společný tanec a potom se už děti rozmístily do tří stanovišť, kde za sladkou odměnu házely míčkem klaunovi do pusy, přidělávaly kočce ocas a jako rybáři lovily z rybníku sladké ryby. Potom následovaly tři taneční soutěže - s míčkem na čele, s balónkem u nohy a s koštětem. Pak si všichni opět společně zatančili a došlo na udílení cen. Nejlepší masku si volily děti samy - každý mohl nahlásit dvě masky, které se mu nejvíce líbily, paní učitelka potom hlasy sečetla a spolu s praktikantkou Klárou vyhlásila tři nejlepší masky.

karneval v ŠD_02

Odměnu však nakonec dostali všichni - děti v podobě sladkostí, paní učitelky poděkováním od dětí a já od všech, protože rozzářené tváře a smích dětí jsou naším nejlepším vysvědčením i odměnou.
Na závěr si děti vylosovaly tombolu. Snad každý byl spokojen a musím s radostí konstatovat, že se děti chovaly naprosto příkladně a dodržovaly veškeré pokyny bez reptání. Velký dík patří oběma paní učitelkám a praktikantce Kláře za přípravu. Děkuji.
V sekci fotogalerie si můžete prohlédnout další fotografie a jistě mi dáte za pravdu.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.