ŠD

Karneval ve školní družině

Ve středu 20. února 2013 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Jako vloni i letos jsme se sešli ve školní tělocvičně a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou.

karneval ve školní družině 2013Vše vypuklo hned po obědě představením jednotlivých masek. Po úvodním představení přišel na řadu první společný tanec a pak následovaly hry - děti tančily s tenisákem mezi sebou, na papíru, který se neustále zmenšoval, bez použití rukou jedly sušenku, podlézaly tyč a tančily "koštětovou" - prostě senzační odpoledne plné zábavy a smíchu. Na závěr jsme si všichni opět společně zatančili a došlo na udílení cen. Nejlepší masku si volily děti samy - každý mohl nahlásit dvě masky, které se mu nejvíce líbily, paní učitelka potom hlasy sečetla a vyhlásila tři nejlepší masky - letos bodovala pouze děvčata: Kačka, Lucka a Adélka. Odměnu však nakonec dostali všichni - děti v podobě sladkostí, paní učitelky poděkováním od dětí a já od všech, protože rozzářené tváře a smích dětí jsou naším nejlepším vysvědčením i odměnou.
Na závěr si děti vylosovaly tombolu. Snad každý byl spokojen a musím s radostí konstatovat, že se děti chovaly naprosto příkladně a dodržovaly veškeré pokyny bez reptání. Velký dík patří oběma paní učitelkám za přípravu a bezproblémový průběh. Děkuji.
Jelikož jsou fotografie pěkné, umístil jsem na Rajče, kde si je můžete prohlédnout v plném rozlišení.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.