Kultura

Školní výlet 2013 - Dinopark a Sychrov

V úterý 25. června 2013 jsme jeli na výlet. Kromě školáků jsme s sebou vzali i předškoláky, aby si pomalu začali zvykat na to, co je od září bude denně čekat. Původně jsme měli v plánu navštívit Mirákulum v Milovicích nad Labem. Ale... dnes nás počasí maximálně vyšplouchlo - obrazně i doslova. Takže jsme se ráno rozhodovali, co s tím. Zrušit dětem výlet? Nebo udělat rychle náhradní program? Rozhodli jsme se pro náhradní program a vyrazili do Liberce do Dinoparku.

Dinopark 2013V Dinoparku jsme si prošli naučnou stezku, prožili druhohorní bouři, podívali se na 4D film o dinosaurech a vyřádili se v zábavní části parku. Také jsme navštívili Dinoshop a utratili kapesné od rodičů. Pomalu se blížilo poledne. Jelikož nás do IQ parku nevzali, zvolili jsme náhradní variantu náhradního programu a zastavili se na zámku Sychrov.

Sychrov 2013

Na Sychrově se nás ujala průvodkyně-princezna a provedla nás zámeckými komnatami. Po pohádkové prohlídce (točily se zde tři pohádky - Nesmrtelná teta, Nejkrásnější hádanka a Zlatovláska) jsme ještě navštívili Technopolis - výstavu technických vynálezů. Po třetí hodině jsme dorazili zpět do školy. I když původní výlet nevyšel (uskuteční se v náhradním termínu v příštím školním roce), pevně věřím, že rozzářené oči našich dětí jsou dobrou vizitkou pěkného výletu. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.