ŠD

Karneval ve školní družině

V pátek 7. března 2014 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Jako vloni i letos jsme se sešli ve školní tělocvičně a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou.

karneval 2014_01Vše vypuklo hned po obědě představením jednotlivých masek. Po úvodním představení přišel na řadu první společný tanec a pak následovaly hry - děti tančily s tenisákem mezi sebou, bez použití rukou jedly sušenku, podlézaly tyč, tančily "koštětovou" a všichni páťáci si pro své mladší kamarády připravili hry na stanovištích (např. ochutnávku, hod na cíl, skládání slov, slalom apod.) - prostě senzační odpoledne plné zábavy a smíchu. Díky paní Mařanové jsme mohli v průběhu i mlsat - přivezla nám čerstvý popcorn a pití, za což velmi děkujeme. Na závěr jsme si všichni opět společně zatančili a došlo na udílení cen. Nejlepší masku si volily děti samy - nám se líbily všechny:-)

karneval 2014_02

Odměnu však nakonec dostali všichni - děti v podobě sladkostí, paní učitelky poděkováním od dětí a já od všech, protože rozzářené tváře a smích dětí jsou naším nejlepším vysvědčením i odměnou.
Na závěr si děti vylosovaly tombolu. Snad každý byl spokojen a musím s radostí konstatovat, že se děti chovaly naprosto příkladně a dodržovaly veškeré pokyny bez reptání. Velký dík patří oběma paní učitelkám za přípravu a bezproblémový průběh. Děkuji.
Jelikož jsou fotografie pěkné, umístil jsem na Rajče, kde si je můžete prohlédnout v plném rozlišení.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.