ŠD

Karneval ve školní družině

Ve středu 25. února 2015 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Jako vloni i letos jsme se sešli ve školní tělocvičně a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou. I když s malou kaňkou...

karneval 2015_01Vše vypuklo hned po obědě představením jednotlivých masek. Po úvodním představení přišel na řadu první společný tanec a pak následovaly hry - děti tančily s tenisákem mezi sebou, podlézaly tyč, tančily "koštětovou" a všichni páťáci a čtvrťáci si pro své mladší kamarády připravili hry na stanovištích (např. ochutnávku, opičí dráhu, puzzle, slalom apod.) - prostě senzační odpoledne plné zábavy a smíchu. Na závěr jsme si všichni opět společně zatančili. Letos jsme masky nevyhodnocovali - všechny byly nádherné :-)

karneval 2015_02

Odměnu však nakonec dostali všichni - děti v podobě sladkostí, paní učitelky poděkováním od dětí a já od všech, protože rozzářené tváře a smích dětí jsou naším nejlepším vysvědčením i odměnou.
Na závěr si děti vylosovaly tombolu. A tu je ta kaňka, která málem zkazila celé odpoledne. V průběhu příprav totiž někdo sebral z připravovaných sladkostí jeden balíček do tomboly - a bohužel se k tomu nepřiznal, i když jsme to s dětmi během dne dlouze rozebírali :-( Takže místo jedné hodiny tělocviku budeme s dětmi diskutovat o správném chování a o tom, že brát věci, které mi nepatří, je trestuhodné... Jinak snad byl každý spokojen a musím s radostí konstatovat, že se děti chovaly naprosto příkladně a dodržovaly veškeré pokyny bez reptání. Velký dík patří oběma paní učitelkám za přípravu a bezproblémový průběh. Děkuji.
Jelikož jsou fotografie pěkné, umístil jsem na Rajče, kde si je můžete prohlédnout v plném rozlišení.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.