Kultura

Dětský den a otevření lanového centra

Ve středu 1. června jsme neučili. 1. června je MDD, takže jsme oslavovali. Oslavovali školáci a oslavovaly i Berušky. A k pořádné oslavě patří i pořádný dárek. Naštěstí tu máme šikovnou paní starostku a vítěznou firmu TR Antoš pod vedením pana ředitele Jana Zahradníčka, která vyhrála výběrové řízení pro projekt lanového centra v zahradě ZŠ. A když se k tomu přidá šikovnost našich dětí, dárek byl na světě. Děti vymyslely herní prvky, a tak mohla proběhnout realizace celého projektu a my jsme mohli slavnostně otevřít další část našeho krásného hřiště - lanové centrum pro školáky a Berušky.

MDD a otevření hřištěBylo velmi hřejivé pozorovat radost v očích dětí ze zvládnutého zdolání opičí dráhy, poslouchat dětský smích a také to, jak školáci pomáhali malým dětem ze školky, aby i ony měly ten pocit plný úspěchu. I když pro malé Berušky byla vytvořená menší a malilinko jednodušší lanová dráha, vyzkoušet chtěly všechno :-). Tímto bychom rádi ještě jednou za krásný a užitečný prvek na školní zahradě chtěli poděkovat :-).
Takto ale náš Den dětí nekončil. Paní učitelky si pro všechny děti přichystaly pět různorodých disciplín, na kterých děti předvedly svou šikovnost v pohybu, obratně proběhly po vytvořené překážkové dráze. Ve skládání mozaik z barevných víček uplatnily děti svou tvořivou představivost. Parkoviště před místní hasičskou zbrojnicí vyzdobily veselými, jarními a hravými obrázky. A na závěr celého zábavného dopoledne nás dospělé obohatily o nevšední kulturní zážitky krátkými scénkami, ve kterých projevily své divadelní a pěvecké nadání.
Na konec dne plného zábavy a za velké výkony nás paní kuchařky odměnily a nasytily výbornou pizzou :-).
Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout zde.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.