Sport

Volejbalová hodina pod vedením Pavla Starého

Ve čtvrtek 16. června jsme v rámci hodiny tělesné výchovy přivítali vzácnou návštěvu - bývalého dlouholetého hráče extraligového týmu Benátek nad Jizerou, dnes hrajícího trenéra prvoligového mužstva TJ Zikuda Turnov A a hlavně šéftrenéra volejbalového oddílu TJ Zikuda Turnov Pavla Starého.

volejbal_01Jelikož je Pavel můj bývalý spoluhráč a k turnovskému volejbalu mám stále blízko, rád jsem přivítal možnost zatraktivnit hodinu tělesné výchovy našim dětem tím, že jim Pavel ukáže kouzlo této krásné hry v praxi.
Po krátkém seznámení se Pavel vysvětlil našim dětem základní pravidla barevného volejbalu pro budoucí volejbalisty a pak jsme si to vyzkoušeli v praxi. Vše začalo ukázkou barevného volejbalu, kdy se proti Pavlovi postavili bratři Svobodovi, kteří už barevný volejbal pravidelně hrají. Abychom jenom nekoukali, rozdělil Pavel všechny děti do tří skupin a začali jsme si pinkat. Nejprve jsme si vyzkoušeli základní odbití, pak jsme zkoušeli přihrávku prsty, zkusili jsme si i "bagr" a vše jsme zakončili tréninkem podání.
Pavel na závěr všechny hráče pochválil za šikovnost a snahu a zároveň je pozval do turnovského oddílu, kde by se v této hře určitě zdokonalili a našli tam výbornou partu trenérů i kamarádů.
Všem se hodina velmi líbila a my děkujeme Pavlovi za pěknou ukázku tohoto nádherného sportu :-).

volejbal_02 volejbal_03

volejbal_04 volejbal_05

volejbal_06 volejbal_07

volejbal_08 volejbal_09


Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.