ŠD

Karneval ve školní družině

Ve středu 8. března 2017 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Letos jsme se sešli ve školní družině a stejně jako vloni i letos si celé odpoledne zasloužilo jedničku s hvězdičkou.

karneval 2017Vše vypuklo hned po obědě představením jednotlivých masek. Po úvodním představení přišel na řadu první společný tanec a pak následovaly hry, které se vkládaly mezi jednotlivé tanečky. Páťáci a paní učitelky si poté pro své mladší kamarády připravili hry na stanovištích. Prostě senzační odpoledne plné zábavy a smíchu. Na závěr jsme si všichni opět společně zatančili. Letos jsme masky nevyhodnocovali - všechny byly nádherné :-)
Odměnu však nakonec dostali všichni - děti v podobě sladkostí, paní učitelky poděkováním od dětí a já od všech, protože rozzářené tváře a smích dětí jsou naším nejlepším vysvědčením i odměnou.
Na závěr si děti vylosovaly tombolu. Snad byl každý spokojen a musím s radostí konstatovat, že se děti chovaly naprosto příkladně a dodržovaly veškeré pokyny bez reptání. Velký dík patří oběma paní učitelkám za přípravu a bezproblémový průběh. Děkuji.
Fotografie z karnevalu si můžete prohlédnout zde.

Obecní stránky

Tatobity

Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.